Зустріч з головою EK здобувачів ОС бакалавр спеціальності 053 «психологія»
09.05.2024 на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася зустріч здобувачів ОС бакалавр денної та заочної форм навчання спеціальності 053 Психологія з головою ЕК доцентом кафедри психології Вахоцькою І.О. щодо підготовки до випускної атестації.
Здобувачі були ознайомлені із програмою та порядком проведення випускних екзаменів, які визначені «Положенням про організацію освітнього процесу в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини», «Положенням про Європейську кредитно-трансферну систему навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини», «Положенням про порядок створення та організацію роботи Екзаменаційної комісії» та іншими нормативно-правовими актами.
Голова ЕК ознайомила із складом екзаменаційної комісії, яку затверджено наказом ректора, графіками проведення випускного атестаційного екзамену та захисту кваліфікаційних робіт, програмою атестаційного екзамену, особливостями організації іспиту в дистанційній формі та очно.
Здобувачі були поінформовані про порядок проведення атестаційного екзамену, перелік дисциплін, на основі яких складені питання у програмі атестаційного екзамену, зокрема:психологічне консультування, методика роботи психолога, психологічні основи профорієнтаційної роботи.
Зустріч із здобувачами проходила в активному обговорені організаційних та фахових питань.