Зустріч з фахівцями Уманського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

29 грудня 2020

На факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася зустріч з фахівцями Уманського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сіньковською Вікторією та Ройтенко Яною.

На зустрічі були присутні викладачі факультету, здобувачі ОС «Молодший бакалавр», ОС «Бакалавр» спеціальностей «Психологія», «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення».

Тема зібрання «Дискримінація – розповсюджене порушення прав людини».

Фахівці ознайомили здобувачів вищої освіти із ключовими питаннями, що стосуються вирішення проблем щодо запобігання дискримінації:

• поняття дискримінації,
  • форми дискримінації,
  • фахівці, які наділені повноваженнями щодо запобігання та протидії дискримінації,
  • нормативні документи, які можуть буті корисні щодо захисту особи, яка зазнала дискримінації.

Зустріч була насичена цікавими запитаннями від викладачів та здобувачів факультету.