З нагоди Міжнародного дня студента відбулося нагородження учасників конкурсу проєктів, Юлія Варивода отримала І місце за напрямком «Розвиток туристичного потенціалу та привабливості міста Умані»

20 листопада 2023

17 листопада 2023 року з нагоди Міжнародного дня студента відбулося нагородження учасників конкурсу проєктів, організатором якого стала Уманська міська рада. І місце за напрямком «Розвиток туристичного потенціалу та привабливості міста Умані» посіла Юлія Варивода, здобувачка третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота, координаторка Молодіжного центру «START», науковий керівник – Кравченко Оксана Олексіївна, доктор педагогічних наук, професор, декан факультету соціальної та психологічної освіти.

Вітаємо Юлію та її наукового керівника з перемогою! Успіхів та натхнення у подальших наукових досягненнях!