9 травня 2024

8 травня 2024 р на факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини  відбулася гостьова лекція. Тема: Каністерапія як інноваційний напрям соціально-психологічної абілітації та реабілітації.
     Фахівці-лектори:
     Керівник: Ірина Федосенко.
     Кінологи: Валерія Подзубанова, Дарина Федосенко.
     Психолог: Холіна Марина.
     Організація: Центральний клуб собаківництва Товариства сприяння обороні України.
     Під час лекції ознайомили студентів з особливостями роботи, основними принципами та правилами проведення психологічної допомоги.
     Протягом лекції підіймались різні теми, серед яких:
    1. Що таке каністерапія.
    2. Використання методу каністерапії як позитивного психосоціального та фізіореабілітаційного впливу на дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах, на дітей з особливими освітніми потребами, на дітей ВПО, дітей війни тощо.
    3. Основні напрями каністерапії в лікувально-реабілітаційних закладах.
    4. Етапи відбору, підготовки та навчання собак-помічників.
    5. Робота кінолога.
    6. Робота психолога.
    7. Практична робота.
      Також були надані рекомендації по роботі у цьому напрямку: фахівці поділилися своїм досвідом, знаннями та навичками з майбутніми випускниками, які навчаються на факультеті соціальної та психологічної освіти.
      Під час зустрічі здобувачі мали можливість долучитись до інтерактивної роботи та задати питання.
      Важливим кроком у процесі навчання є динамічна взаємодія, активна навчально-пізнавальна діяльність та засвоєння системи наукових знань, умінь, навичок!
      Зворушливим моментом стало вручення подяк за співпрацю:

Ректору Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доктору педагогічних наук, професору БЕЗЛЮДНОМУ Олександру

Декану факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини , доктору педагогічних наук, професору кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи КРАВЧЕНКО Оксані

Факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини