Колективу науковців присуджено обласну премію

1 жовтня 2021

30 вересня 2021 року у приміщенні Черкаської обласної філармонії відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти.

Перші в історії Черкащини серед номінантів премії молодим науковцям – колектив Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: Оксана Олексіївна Кравченко, доктор педагогічних наук, професор, декан факультету соціальної та психологічної освіти, Марина Сергіївна Міщенко, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології, Олена Романівна Поліщук, викладач-стажист кафедри психології, Катерина Олександрівна Чупіна, викладач-стажист кафедри психології.

Бажаємо Вам творчої наснаги, натхнення, сил та енергії для подальшої наукової діяльності! Нових відкриттів та неперевершених наукових звершень!