Лекційне заняття з навчальної дисципліни «Педагогіка»

5 жовтня 2022

29.09. для здобувачів вищої освіти ОП «Психологія» було проведено лекційне заняття з навчальної дисципліни «Педагогіка», кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Савченко Наталією Володимирівною на тему «Сутність, мета та зміст виховання».

Під час лекційного заняття здобувачі були ознайомлені із основними характеристиками процесу виховання, та його рушійними силами,  ознайомилися зі структурою, основними етапами процесу виховання, а також було обговорено питання щодо завдань та змісту виховання в сучасній школі.

Під час заняття студенти активно долучалися  до обговорення теоретичних питань, дискутували під час вирішення проблемних ситуацій, що сприяло творчій та активній атмосфері  на лекційному занятті.