Лекція на тему «Наука і наукові дослідження в сучасному світі» для здобувачів ОНП «Психологія» в межах програми програми академічної мобільності

3 квітня 2023

31 березня 2023 р., в межах договору про академічну співпрацю № 01/21 ЗВО від 01.09.2021 р., програми академічної мобільності, доктором педагогічних наук, доцентом кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Гагаріним Миколою Івановичем була проведена лекція з дисципліни «Методологія та методика наукових досліджень» на тему «Наука і наукові дослідження в сучасному світі» для здобувачів ОНП «Психологія» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 2 року навчання Березюк Марії, Чамлай Інни та для здобувачів ОНП «Психологія» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського 1 року навчання Атаханова Бахтіяра та Ткаченко Ольги.

Академічна мобільність стає невід’ємною складовою сучасної освіти, збільшує шанси людини на професійну реалізацію, а також підвищує якість трудових ресурсів.