(Українська) Магістри ІІ року навчання захистили практику

31 березня 2021

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

26 березня 2021 року на факультеті соціальної та психологічної освіти на платформі Zoom відбувся захист практики  студентами заочної форми навчання, які навчаються за освітніми програмами «Соціальна робота», «Психологія» та  «Освітні, педагогічні освіти».

Результати практики заслуговували декан факультету Кравченко О. О., заступник декана Роєнко С. О., групові керівників практики: Коляда Н. М., Клименко Ю. А., Данилевич Л. А., Діхтяренко С. Ю.,  Прищепа С. М.

Магістранти на платформі Zoom звітувалися за пророблену роботу під час проходження практики.

Захист практики передбачав демонстрацію презентації. На слайдах студенти детально висвітлили свій набутий практичний досвід діяльності соціальних працівників закладів соціальної сфери та практичних психологів закладів загальної середньої освіти. Розкрили основні аспекти роботи у закладі вищої освіти.

Звіти та матеріали практики засвідчили, що здобувачі вищої освіти всі завдання практики виконали у повному обсязі, продемонстрували вміння застосовувати і творчо використовувати теоретичні та методичні знання, пов’язані з особливостями відповідної професійної діяльності.

Екзаменаційна комісія відзначила ґрунтовні звіти, змістовні відповіді та побажала і надалі успіхів вже на випускній атестації.