Методичний семінар для наукових керівників здобувачів ступеня доктор філософії

2 червня 2022

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійного розвитку викладачів, 20 травня 2022 року в онлайн режимі відбулося чергове засідання методичного семінару для наукових керівників здобувачів ступеня доктора філософії (модератор семінару: д. пед. наук, професор Олександр Коберник).

У роботі семінару взяли участь: т. в. о. завідувача аспірантури та докторантури Світлана Прищепа, провідні науковці УДПУ імені Павла Тичини, що є науковими керівниками здобувачів ступеня доктора філософії, аспіранти.

Під час методичного семінару розглядалися наступні питання:

1. Сучасна європейська політика щодо підготовки докторів філософії – доповідач Меняйло Вікторія Іванівна, д.пед.н., професор, координатор PhD-програм Запорізького національного університету.
  2. Академічна доброчесність: потреба чи данина моді – доповідач Коляда Наталія Миколаївна, д.пед.н., професор, завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Учасники методичного семінару активно долучались до обговорення вищезазначених питань, пропонували нові актуальні ідеї для розгляду на наступних засіданнях, що, безумовно, сприятиме підвищенню рівня підготовки докторів філософії та наукового потенціалу УДПУ імені Павла Тичини.