Методичний семінар для наукових керівників здобувачів ступеня доктор філософії

24 червня 2022

22 червня 2022 року в онлайн режимі відбулося чергове засідання методичного семінару для наукових керівників здобувачів ступеня доктора філософії (модератор семінару: д. пед. наук, професор Олександр Коберник). На зустріч було запрошено здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

Під час методичного семінару розглядалися наступні питання:

1. Про досвід організації і проведення засідань разових спеціалізованих учених рад в університеті (доповідач Прищепа Світлана Михайлівна к.пед.н., доцент, т.в.о. завідувача відділу аспірантури і докторантури).
  2. Про особливості перевірки дисертаційних робіт на плагіат (доповідач Руденко Вікторія Миколаївна, завідувач редакційного відділу).
  3. Про результати акредитації ОНП в університеті (доповідач Прищепа Світлана Михайлівна к.пед.н., доцент, т.в.о. завідувача відділу аспірантури і докторантури).
  4. Визначення наукового апарату дисертаційного дослідження зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки (доповідач гарант ОНП ОПН, д. пед. н., проф. Коберник Олександр Миколайович).

Аспірант 2 року навчання Підгорний О. В. поділився досвідом перезарахування результатів, здобутих у неформальній освіті та проходження програми академічної мобільності.

Обговорення вищезазначених питань є надзвичайно важливим для науковців, сприятиме підвищенню рівня підготовки докторів філософії та наукового потенціалу УДПУ імені Павла Тичини.