МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ НАУКОВИХ КЕРІВНИКІВ ЗДОБУВАЧІВ СТУПЕНЯ ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ

29 листопада 2022

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійного розвитку викладачів 17 листопада 2022 року в онлайн режимі відбулося чергове засідання методичного семінару для наукових керівників здобувачів ступеня доктора філософії (модератор семінару: д. пед. наук, професор Олександр Коберник).

Під час методичного семінару розглядалися наступні питання:

1. Про участь аспірантів у неформальній освіті: вітчизняний і зарубіжний досвід (доповідач – професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту УДПУ Олена Кірдан);
  2. Довідки про впровадження дисертаційних досліджень (доповідач – начальник відділу науково-технічного розвитку УДПУ Ліна Логіна);
  3. Зміст оновлених освітньо-наукових програм підготовки здобувачів ступеня доктор філософії (доповідач – доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту УДПУ Мирослава Ткачук).