Міжнародний День жінок і дівчат у науці

12 лютого 2019

На факультеті соціальної та психологічної освіти Гендерним центром було проведено захід до Міжнародного дня жінок та дівчат у науці, який відзначають 11 лютого.

Це нове свято – як зазначено в резолюції 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН від 22 грудня 2015 року. Свято засновано «для того, щоб досягти повного і рівного доступу жінок і дівчат до науки, а також забезпечити гендерну рівність і розширення прав і можливостей жінок і дівчат».

Під час заходу студенти ІІ курсу дізналися про відомі відкриття жінок, але не відомі прізвище для сучасного суспільства. Також могли відчути себе в образах науковців різного віку, статі та матеріального статку. Після чого відбулася дискусія на тему «чому суспільство вважає, що чоловіки-науковці мають більше можливосте чим жінки?». Висновком, було, що це стереотипні бачення.