Навчання за програмою академічної мобільності

10 червня 2022

В межах договору про академічну співпрацю № 01/21 від 01.09.2021 р. Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини  аспірант II року навчання освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» Олександр Підгорний у період з 01.03.2022 р. по 01.04.2022 р. успішно пройшов навчання за програмою академічної мобільності в Рівненському державному гуманітарному університеті.

За час проходження програми академічної мобільності вивчав наступні дисципліни: Управління науковими проєктами, Актуальні проблеми освіти й педагогічної науки, Технології дистанційного і змішаного навчання.

По завершенню навчання Олександр Підгорний оволодів знаннями щодо сучасних тенденцій виховання та актуальними питаннями педагогічної науки; навчився використовувати різноманітні технології дистанційного та змішаного навчання під час освітнього процесу; здобув навики ініціювати, розробляти, реалізовувати наукові проєкти, складати пропозиції щодо фінансування наукових досліджень; управляти часом, проявляти гнучкість у прийнятті рішень, оцінювати та забезпечувати якість виконуваних.

Бажаємо Олександру, щоб результати навчання, які він здобув при проходженні програми академічної мобільності, застосовувати при написанні дисертаційного дослідження та використати в подальшій професійно-педагогічній діяльності!