Наскільки справдилися очікування щодо навчання в університеті Ю. Носатюк

13 липня 2022

Ю. Носатюк, студент І курсу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини:

– Навчаюсь на факультеті соціальної та психологічної освіти і засвоюю професію соціального забезпечення. Закінчивши перший курс я  можу поділитися своїми враженнями про навчання. Процес навчання відбувався добре та продуктивно завдяки гарній роботі викладачів та гарним використанням різноманітних методик. Саме в цьому місці можна розкрити всі свої можливості та реалізувати себе. Для цього тут є усе. Найбільш мені сподобалися індивідуальні підходи викладачів до кожного студента. Завдяки цим підходам ти розумієш суть своєї професії та гарно її засвоюєш. Тому я дуже пишаюсь, що навчаюсь в такому місці і рекомендую усім навчатися в УДПУ. Це гарне місце, щоб стати гарним професійним фахівцем і просто гарною людиною!