Наскільки справдилися очікування щодо навчання в університеті І. Довжанська

18 липня 2022

«Крок у доросле, самостійне життя»

І. Довжанська, студентка І курсу факультету соціальної та психологічної освіти:

– Склавши випускні екзамени, я вже знала куди хочу вступати, адже на рік вперед вибирала спеціальність, та навчальний заклад. Спершу, було дуже страшно і важко, адже як на мою думку, кожен з вступників, які закінчили школу, хвилювалися. Приїхавши в м. Умань, я не знала ні саме місто, а ні самий навчальний заклад, тому все для мене було в новинку. Мене зарахували до здобувачів освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Емоцій не було меж.

В ролі студентки,  я сильно хвилювалась, адже, нове місце, нові люди, нове все! Я не знала, що на мене чекає, чи зможу я налагодити контакт із одногрупниками, викладачами.

Перші пари, перше знайомство, хоч і сильно хвилювалась, але все пройшло не погано. Мені сподобалось місце, де я почала навчатись, викладачі, гуртожиток в якому я проживала.

Що б я хотіла порадити вступникам, які мають поступати? Так це, бути такими якими ви є, відкритими, і не хвилюватись, університет вас тепло прийме.