НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРАКТИКИ ДЛЯ МАГІСТРІВ

10 лютого 2017

IMG_20170207_142851

7 лютого 2017 р. на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася настановча конференція з практики для студентів 1 курсу магістратури, які навчаються за спеціальністю: 231 Соціальна робота, 053 Психологія, 011 Науки про освіту та 073 Менеджмент.

Практика магістрантів спрямована на поглиблення та закріплення теоретичних знань з усіх дисциплін навчального плану та здійснення підбору матеріалу для виконання кваліфікаційного дослідження.

IMG_20170207_142906

У роботі конференції взяли участь викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи (Балдинюк О. Д., Бондаренко Г. В., Полєхіна В. М., Роєнко С. О., Шевчук О. М.), викладачі кафедри педагогіки та освітнього менеджменту ( Гагарін М. І., Кірдан О. Л.) та кафедри психології (Данилевич Л. А.), які виконуватимуть функції групових керівників та методистів.

Заступник декана з організації практичної підготовки Роєнко С. О. повідомила студентам терміни і тривалість практики, наголосила на необхідності дотримуватися правил з техніки безпеки.

IMG_20170207_142936

Методисти детально ознайомили студентів із змістом та завданнями кожного змістового модуля програми практики.

Керівники практики зазначили, що магістранти зобов’язані вести індивідуальну документацію, яка по завершенню практики подається  на перевірку керівнику. Значна увага була приділена висвітленню вимог, що висуваються до оформлення звітної документації. Під час конференції студентів також ознайомили з критеріями оцінювання практики.

Бажаємо студентам творчої наснаги та успіхів!