Настановча онлайн конференцію з навчальної: професійно-орієнтованої практики для здобувачів вищої освіти спеціальності: 231 Соціальна робота

1 травня 2023

27 квітня 2023 року проведено настановчу онлайн конференцію з навчальної: професійно-орієнтованої практики для здобувачів вищої освіти спеціальності: 231 Соціальна робота (Соціально-психологічне консультування)   Р/10 групи (2 р. 10 м.)

Мета навчальної: професійно-орієнтованої практики сприяти оптимізації процесу адаптації  студентів до нових умов навчання та майбутньої професії через ознайомлення з основними напрямами роботи практичної діяльності соціального працівника, у якості консультанта, а також отримання практичних навичок консультування.

На настановній конференції до здобувачів звернулася  заступник декана з практичної підготовки,  доцент кафедри  психології Дудник Оксана Анатоліївна,  одна  із розробників  програми старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи   Войтовська Алла Іванівна  та керівник практики,  доцент цієї ж кафедри Полєхіна В.М.

Вони  ознайомили  учасників заходу з обов’язками та правами студента-практиканта, правилами техніки безпеки,  основними етапами та видами діяльності у період практики, змістом  роботи, формами звітування та критеріями оцінювання результатів практики. Надали поради студентам  щодо ефективної роботи у статусі соціального працівника, ведення щоденника практики, підбору  сучасної літератури   для батьківських читань та  які професійні акценти варто зробити при аналізі фільму «Темпл Грандін»