ХІ-ХIV зміни НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ТАБОРУ ДЛЯ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ «ДІЯ»

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Факультет соціальної та психологічної освіти

Науково-дослідний центр педагогічного краєзнавства

Подвійного підпорядкування (МОН та НАПН України)

роботи

ХІ-ХIV зміни

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ТАБОРУ

ДЛЯ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ «ДІЯ»

На факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини діє інноваційний проект – Національно-патріотичний табір для студентської молоді «Дія» (далі – Табір «Дія»), мета якого – формування у студентів високої патріотичної свідомості, почуття вірності до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави.

Учасниками табору є студентська та учнівська молодь міста Умань.

Табір «Дія» розпочав свою роботу у 2014 році внаслідок трагічних подій у державі – революційні зміни у листопаді 2013 – березні 2014 р., війна на Сході країни. Його створення продемонструвало високу громадянську позицію студентства УДПУ імені Павла Тичини, готовність молодого покоління відстоювати національні цінності, українську державність.

До сьогодні відпрацювали наступні тематичні зміни:

Навчальний рік Зміна Назва зміни
2014–2015 I–II «Я – Українець і я цим пишаюсь!»
2015–2016 ІІІ «Я – студент, я – патріот!»
2015–2016 ІV «5 ідей для моєї України»
2016–2017 V «Молодь діє – держава процвітає»
2016–2017 VI «Подорожуємо без бар’єрів»
2017–2018 VII «Ми студенти УДПУ  –  вивчаємо, знаємо і творимо історію України?!»
2018-2019 ІХ «Ми за мир»
Х «Крок за кроком до нової академічної культури»
ХІ «Наслідуймо видатних українців!!!»
2019-2020 ХІІ «Академічна доброчесність – спільна відповідальність!»
ХІІІ ««Пантелеймон Куліш – життя, віддане просвітництву»
XIV «Свобода, воля і честь понад усе!»
2020-2021 XV «Я студент УДПУ!»
2021-2022 XVI «Україна 1991-2021»

Діяльність національно-патріотичного табору для студентської молоді «Дія» І семестру навчальних 2020-2021 та 2021-2022 років були направлені на 2 тематичні  зміни:

1. «Я студент УДПУ!»
  2. «Україна 1991-2021»

За результатами проведення ХІІ, ХІІІ, XIV, XV, XVI  тематичних змін накопичено широкий спектр заходів різного спрямування, які вирізняються креативністю, новизною, оригінальністю, і найголовніше – соціальною спрямованістю.

А саме:

Анонс старту XVI тематичної зміни «Україна 1991-2021: 30 років незалежності!» 15.02.2021 Девілєнєва В. О.
Тематичні відео до дня вшанування Небесної сотні + “Звучи, рідна мово!” до Міжнародного дня рідної мови 20.02.2021 Табір «Дія» та студенти ФСПО
Круглий стіл на тему: «Чесність починається з тебе» березень СНТ разом з табором «Дія»
Конкурс соціальних роликів на тему: «Академічна доброчесність – будуємо мости» квітень Девілєнєва В. О.
Відеозвернення студентів про враження від навчання в університеті, зокрема від факультету

Лекція на тему «Життєвий шлях Павла Тичини»

Студенти створювали тематичні відео до дня вшанування Небесної сотні, читаючи вірші та співаючи українською мовою.

Круглий стіл на тему: «Чесність починається з тебе». Студенти підготували цікаві доповіді на тему академічної доброчесності, де обговорили нагальні питання та проблеми сьогодення.

Студенти факультету соціальної та психологічної освіти долучилися до конкурсу соціальних роликів на тему: «Академічна доброчесність – будуємо мости», де запропонували свої ідеї сприянню популяризації академічної доброчесноті, продемонстрували в відеороликах своє бачення проблеми.

В рамках діяльності XV зміни табору «Дія» студенти робили Відеозвернення до майбутніх абітурієнтів про свої враження від навчання в університеті, зокрема факультеті.

Студентам була проведена ознайомлююча та цікава лекція на тему: «Життєвий шлях Павла Тичини», де вони змогли дізнатися про життя українського письменника, його історію та чому саме університет в якому вони навчаються «імені Павла Тичини».