Наукова спільнота та студентство факультету соціальної та психологічної освіти взяли участь у Форумі вищої освіти, який відбувся он-лайн 24 квітня 2021 р.

26 квітня 2021
Наукова спільнота та студентство факультету соціальної та психологічної освіти взяли участь у Форумі вищої освіти, який відбувся он-лайн 24 квітня 2021 р.
МЕТА Форуму:
Сформувати спільноту потужних лідерів змін вищої освіти. Підвищити довіру до системи вищої освіти України через демонстрацію кращих практик.
Це щорічна конференція лідерів змін для обміну досвідом і масштабування проєктів, програм, кращих академічних практик.
Майданчик для презентації та поширення успішних кейсів із розвитку університетів, окремих освітніх програм, досліджень, налагодження співпраці з бізнесом, партнерами та громадами, роботи викладачів та адміністрації, розбудови студентського активізму та інших прогресивних практик.