Науковий онлайн-семінар «Музей у системі сучасних комунікацій»

30 червня 2022

27 червня 2022 року відбувся науковий онлайн-семінар «Музей у системі сучасних комунікацій», організаторами якого стали ВСП «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка» спільно з Науково-навчальною лабораторією музейної педагогіки факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені І. Франка, Музеєм історії Львівського університету та факультетом соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.Науковий онлайн-семінар було присвячено захисту курсових робіт студентами-бакалаврами ІІІ курсу спеціальності 027 «Музеєзнавство, пам’яткознавство» ВСП «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка» та координації співпраці Львівського національного університету імені Івана Франка та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

З вітальним словом виступили:

Оксана Сурмач, канд. іст. наук. доцент, в.о. директора ВСП «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка»;Юрій Гудима, канд. іст. наук. завідувач Музею історії Львівського університету;Оксана Кравченко, док. пед. наук, професор, декан факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Також спікерами семінару стали:

Оксана Сурмач, канд. іст. наук. доцент, в.о. директора ВСП «Педагогічний фаховий коледж ЛНУ імені І. Франка». Тема доповіді: «Студентські наукові проєкти як приклади організації музейної комунікації».Олексій Караманов, док. пед. наук, професор кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи, викладач ВСП «Педагогічний фаховий коледж» ЛНУ імені І. Франка. Тема доповіді: «Соціальна роль музеїв у системі сучасних освітніх комунікацій».Оксана Кравченко, док. пед. наук, професор, декан факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ імені П. Тичини. Тема доповіді: «Інклюзивний туризм як засіб соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з особливими освітніми потребами».Наталія Коляда, док. пед. наук, професор. Тема доповіді: «Центр педагогічного краєзнавства УДПУ імені Павла Тичини: можливості для організації музейної комунікації».Юрій Гудима, канд. іст. наук. завідувач Музею історії Львівського університету. Тема доповіді: «Музей історії Львівського університету як приклад втілення соціального досвіду»Юлія Песоцька, аспірантка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи УДПУ імені Павла Тичини. Тема доповіді: «Культурно-рекреаційна діяльність музеїв: педагогічні аспекти».

Модератором заходу був Олексій Караманов.

Онлайн-семінар не тільки укріпив співпрацю закладів освіти, але й допоміг окреслити напрямки подальшої співпраці.