Науково-педагогічні працівники факультету взяли участь у відкритті І Міжнародного науково-практичного форуму «Психологія і соціальна робота у ХХІ столітті»

2 листопада 2023

1 листопада 2023 року науково-педагогічні працівники факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у відкритті І Міжнародного науково-практичного форуму «Психологія і соціальна робота у ХХІ столітті», який проходив на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

І Міжнародний науково-практичний форум проходив за такими науковими платформами:

Наукова платформа І. «Психологічні технології розвитку та відновлення особистісних ресурсів в умовах воєнного стану» (кафедра психології).

Наукова платформа ІІ. «Гармонізація психоемоційного стану особистості у складних життєвих умовах» (кафедра кризової психології).

Наукова платформа ІІІ. «Соціальна робота: науково-практичні аспекти у подоланні наслідків війни». (кафедра соціальної роботи, реабілітації та повоєнної адаптації).