На кафедрі психології відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня

26 листопада 2021

На кафедрі психології 16 та 25 листопада відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальність 053, освітня програма «Психологія», 265 групи денного та 265 групи заочної форми навчання, за допомогою  системи ZOOM

У ході захисту оцінювалася готовність роботи в цілому, відповідність змісту роботи її тематиці, ступінь та глибина розробки теми. Здобувачам вищої освіти ставилися запитання відповідно до змісту роботи, які виникали під час попереднього захисту. Заслуховувалися висновки наукових керівників про якість та стан готовності роботи до захисту.

За результатами попереднього захисту всі випускні кваліфікаційні роботи рекомендовані до захисту з умовою усунення недоліків, на які вказали викладачі кафедри.