22 листопада 2021

На кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи відбулися попередні захисти випускних кваліфікаційних робіт зі спеціальності 231 Соціальна робота у форматі ZOOM-конференції.

Під час попереднього захисту студенти представили широке розмаїття тематики досліджень: соціальна профілактика девіантної поведінки в молодіжному середовищі закладу вищої освіти; соціальна робота з дітьми сімей трудових мігрантів; соціальна реклама як засіб профілактики домашнього насильства; соціально-психологічна реабілітація жертв шкільного булінгу в умовах закладу загальної середньої освіти; особливості впливу online ресурсів на соціалізацію дітей молодшого шкільного віку; соціально-педагогічна робота з молоддю щодо готовності створення сім’ї; особливості соціалізації дитини в закладах інтернатного типу тощо.

Студенти  продемонстрували вільне володіння змістом матеріалу, вміло добирали аргументи під час відповідей на запитання викладачів кафедри.

Бажаємо магістрантам успіхів на їх творчому шляху до отримання диплома!