На факультеті було проведено засідання команди

1 червня 2022
Відповідно до «Положення про команду психолого-педагогічного супроводу студента з ООП» на факультеті було проведено засідання команди, участь у якому прийняли адміністрація факультету, куратори, батьки, представники центру освітньої інтеграції та інклюзивного реабілітаційно-соціального туризму «Без бар’єрів» та психолог університету. На засіданні були присутні: декан факультету, д.пед.н., професор Кравченко Оксана Олексіївна, психолог університету Бобриньова Світлана Дмитрівна, координатор Центру соціально-освітньої інтеграції та інклюзивного реабілітаційно-соціального туризму «Без барєрів» Чупіна Катерина Олександрівна; Куратори академічних груп: к. пед.н., доцент Полєхіна Вікторія Миколаївна, к. пед.н., доцент Підвальна Юлія Василівна, к. пед.н., доцент Бойко Ольга Миколаївнафахівець (консультант) Уманського ІРЦ Пітик Олександр Дмитрович, батьки здобувачів Свьокла Вікторія, Бондар Ольга.
З вітальним словом до всіх звернулась декан факультету, д.пед. н., професор Кравченко О.О..
На порядок денний було винесено наступні питання:
  1. Психологічна підтримка та саморегуляція здобувачів з ООП в умовах війни
  2. Корекційно- розвиткові послуги здобувачам з ООП та ВПО
  3. Про виконання індивідуального навчального плану здобувачами освіти, що навчаються в інклюзивних групах