(Українська) На факультеті відбулися збори студентів-першокурсників

1 вересня 2023

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

31 серпня 2023 р на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулися збори студентів-першокурсників. Усіх учасників привітала декан факультету проф. О.О. Кравченко
Під час засідання спільно обговорено питання:
– безпечного освітнього середовища – відповідальні за цивільний захист Люльченко В.Г. ;
– організації освітнього процесу – заступник декана з навчальної роботи Бондаренко Г.В.;
– позанавчальної діяльності – зустпник декана з виховної роботи Підвальна Ю.В.;
– роботи деканату – диспечер Майданюк Р.О.

Відповідальна на факультеті за цивільний захист Козак О.Ю. провела навчальне заняття на випадок сигналу “повітряної тривоги” – всі спустилися до укриття.

Також відбулися перші кураторські години під керівництвом Коляди Т.В., Гончар І.Г., Гуртовенко Н.В., Станішевської В.І.

На завершення студентська рада провела патріотичний флешмоб – усі першокурсники доєдналися!