Фаховий семінар з попередньої експертизи дисертацій за спеціальністю 053 Психологія

8 квітня 2024

4 квітня 2024 року на кафедрі психології відбувся фаховий семінар з попередньої експертизи дисертаційних досліджень аспірантів IV року навчання на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 053 Психологія:

1. Мазай Лади Юріївни на тему «Психологічні особливості ресурсного забезпечення професійного становлення майбутніх психологів». Науковий керівник – Діхтяренко Світлана Юріївна, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Рецензентами дисертації виступили Сафін Олександр Джамільович – доктор психологічних наук, професор, професор кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Якимчук Ірина Павлівна – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

1. Іванова Валерія Валерійовичана тему: «Психологічні особливості формування професійних планів студентів педагогічних коледжів». Науковий керівник – Якимчук Борис Андрійович, кандидат психологічних наук, професор, професор кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Рецензентами дисертаційного дослідження виступили Гульбс Ольга Анатоліївна – доктор психологічних наук, професор, професор кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Ольховецький Сергій Миколайович – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

За підсумками засідання учасниками фахового семінару було прийняте одноголосне рішення, що дисертаційні дослідження Мазай Лади Юріївни на тему «Психологічні особливості ресурсного забезпечення професійного становлення майбутніх психологів» та Іванова Валерія Валерійовича на тему: «Психологічні особливості формування професійних планів студентів педагогічних коледжів» за актуальністю та науковою новизною отриманих результатів відповідають вимогам наказу Міністерства освіти і науки України №40 від 12 січня 2017 р. (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 03 лютого 2017 р. № 155/30023) та Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії (Постанова Кабінету Міністрів України від 12 січня 2022 р. №44, зі змінами, Постановою КМ №341 від 21 березня 2022 р.) та рекомендуються до захисту на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальність 053 Психологія.