Неформальна та інформальна освіта: можливості та визнання

19 березня 2024

19.03.2024 р. керівництвом факультету соціальної та психологічної освіти організовано зустріч з здобувача вищої освіти факультету соціальної та психологічної освіти за темою «Неформальна та інформальна освіта: можливості та визнання». Доповідачка зустрічі – Наталія Левченко, канд. пед. наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, координатор з неформальної та інформальної освіти розповіла про:

– нормативно-правове регулювання процедури визнання отриманих результатів у неформальній та/або інформальній освіті;

– алгоритм проведення процедури визнання результатів отриманих шляхом неформальної та/або інформальної освіти в університеті;

– інформаційні ресурси факультету соціальної та психологічної освіти для популяризації неформальної та/або інформальної освіти серед здобувачів вищої освіти.