Не можемо не поділитися: інтерв’ю з випускницею Інною Холявчук
- Як промайнули для вас роки навчання в нашому університеті?
Навчання промайнуло дуже швидко та цікаво. Перед тим, як мала подавати документи, дуже хвилювалася та панікувала, але зараз упевнено можу сказати, що хвилювання мої були даремними.
- Чи справдились Ваші очікування від навчання в університеті?
Так, звісно справдилися.
- Де Ви працюєте? Яку посаду займаєте? Який досвід роботи маєте?
На даний час працюю соціальним педагогом у загальноосвітньому навчальному закладі. Маю досвід роботи з дітками різних категорій, так як 14 років працювала в службі у справах дітей, володію нормативно-правовою базою та практичними навичками в цій сфері.
- Чи були викладачі, котрі надихали?
За цей короткий, але цікавий час навчання, який промайнув, як одна мить, я вдячна своїй кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи, кожному викладачеві за плідну працю. Я отримала досвід, який неможливо порівняти ні з чим. Кожен із викладачів надихав по-своєму, адже усі предмети, які нам викладалися, були цікавими, а головне корисними, постійно мотивували нас рухатися вперед.
- Чи згадуєте студентське життя? Розкажіть про найяскравіші свої спогади. Розкажіть про найкумедніший випадок з Вашого студентського життя.
Звісно, інколи згадую, адже студентські роки були цікавим періодом мого життя.
- Які з вивчених предметів найбільше подобались?
Методи соціальної роботи, соціальна робота з різними групами клієнтів, соціальна педагогіка та багато інших предметів, що були не менш цікавими.
- Згадайте себе в студентські роки. Які риси з віком змінились, що залишилось? Як взагалі ви б могли охарактеризувати себе тодішню?
Студентство в будь-якому віці, незважаючи на форми навчання – це маленьке життя, неймовірні емоції та враження, що залишаться зі мною завжди. Навчаючись на магістра, в мені вирувала юність, енергія, цікавість, допитливість, мрійливість. На сьогодні ж, у мені присутня витримка, свідомий підхід до певних речей та досвід. Однак енергія та цікавість у мені присутні й дотепер.
- Що хочете побажати студентам та викладачам?
Студентам бажаю не зупинятися на досягнутому та із задоволенням здобувати свій фах, вірити в себе. Викладачам – невичерпної енергії та витримки.
Бажаю усім довгоочікуваної Перемоги, Миру та спокою!
- Які у Вас були стосунки з одногрупниками і чи спілкуєтесь ви зараз?
Одногрупники були чудовими, відгукувалися на всі прохання та допомогу. На даний час спілкуємось, але, на жаль, тільки в месенджерах.
- Якби Ви мали можливість повернутися, що б Ви зробили інакше?
Мабуть, нічого і не змінювала б. Адже так склалося, що доля зводила саме з тими людьми, з якими дійсно цікаво, та мала можливість багато чого навчитися.
- Які професійні важливі якості Ви здобули на факультеті соціальної та психологічної освіти? Як це допомагає Вам зараз?
Мені було дуже важливо отримати знання в галузі соціальної сфери. Вдалося здобути ґрунтовні знання з цього фаху, які допомагають мені в роботі не тільки з дітьми, а й з колегами.
За 1 рік та 4 місяці навчання кафедра організовувала круглі столи, конференції, що дало можливість спробувати себе і в науковій сфері. На сьогодні, працюючи соціальним педагогом, здійснюю просвітницьку діяльність у нашому навчальному закладі, яка полягає у висвітлені важливих та необхідних питань для учнівської молоді, педагогів.
- Ваш меседж до теперішніх студентів– випускників.
Неодмінно досягати своїх цілей. Рухатися тільки вперед! Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від нього свої світильники (Т. Фулпер).