НІЧ МОЛОДІЖНОЇ НАУКИ -2023 В УМОВАХ ВІЙНИ

22 травня 2023

18 травня 2023 р. відбувся VI науково-популярний захід Ніч молодіжної науки – 2023 в умовах війни, організований Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України до Дня науки!

У заході взяли участь понад 50 молодих учених з різних регіонів України, які у цікавій формі презентували свої здобутки, досягнення, результати досліджень!

Учасників привітав заступник Міністра освіти і науки Украіни Євген Кудрявець Міністерство освіти і науки України, Голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України Олеся Ващук, перший заступник Голови РМУ при МОН Анастасія Сімахова, яка модерувала захід.

Слухачами заходу були представники Ради молодих науковців факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.