Оголошено набір на навчальні візити Study Tours to Poland для студентів з України, Білорусі, Молдови та інших країн

24 січня 2022
Оголошено набір на навчальні візити Study Tours to Poland  для студентів з України, Білорусі, Молдови та інших країн
ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У STP
У Програмі STP можуть взяти участь студенти/-тки вищих навчальних закладів, які об’єднують успішне навчання з позанавчальною діяльністю своїх вузів (наприклад, у студентському самоврядуванні) або проявляють активність у діяльності громадських/молодіжних організацій, волонтерських рухів, тощо.

Кандидат/-тка на участь у STP повинен/-на відповідати наступним формальним вимогам одночасно:

Мати громадянство Білорусі, Молдови, України

Навчатися у вузах Білорусі, Молдови, України. Громадяни Білорусі також у вузах Латвії, Литви, Естонії або Польщі.

Мати дату народження в період між 1 січня 2000 – 31 грудня 2003 року

Мати дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту повинен закінчуватися не раніше 30 вересня 2022 року).

Не брати раніше участі у Програмі Study Tours to Poland.

Бути повністю вакцинованими проти COVID-19 препаратами, схваленими Європейським агентством лікарських засобів (EMA) та Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), мати сертифікат європейського зразка або сертифікат про одужання (з терміном дії не менше 5 місяців на момент подання заявки).

Бажаючих звертатися до заступника декана з міжнародної діяльності факультету – Бойко Ольги Миколаївни к.202