Оголошуємо конкурс «МОЯ МАМА – МІЙ ВСЕСВІТ»!

1 травня 2024

На факультеті соціальної та психологічної освіти оголошуємо конкурс «МОЯ МАМА – МІЙ ВСЕСВІТ»! Цей конкурс присвячений найсвітлішому та найніжнішому святу – Дню Матері.                     Запрошуємо всіх студентів взяти участь у цій особливій події, щоб виразити свою любов, повагу та вдячність найближчим людям у нашому житті – нашим матерям.
Учасники можуть поділитися своїми творчими роботами, які відображають найкращі якості їхніх матерів: ніжність, турботу, мудрість та безмежну любов. Формат робіт може бути різноманітним: фотографії з мамою, колажі, музикальні композиції або відеопрезентації.
Переможці отримають не лише призи, але й незабутні емоції та визнання від усієї спільноти. Давайте разом відзначимо наших найрідніших і найкращих – наших матусь!
Початок конкурсу і подання робіт: з 01.05.2024 по 13.05.2024. Бажаємо кожному учаснику натхнення та творчого успіху!
умови конкурсу:
1. Бути підписаним в instagram на сторінки факультету та університету
2. Виставити фото з мамою з відміткою факультету та університету
Фото яке отримає найбільшу кількість лайків, отримає футболку з принтом факультету)