Один продуктивний день з життя волонтерів ССПС

15 березня 2016

IMG_0104

13 березня, волонтери розважалися з дітками, батьки яких перебувають в зоні бойових дій. А з їхніми мамами проводили, не менш цікаву, тренінгову роботу.
Волонтери “заставили” малечу трішки побігати та пострибати, грали в розважальні та спортивні ігри…

IMG_0090

А коли всі потомилися, то разом влаштували справжню художню майстерню – малювали найщиріші мрії які обов’язково повинні здійснитися та просто спілкувалися з ними про школу, друзів, та те що їх хвилює на даний момент.
Ось, як студентка першого курсу – Ірина Господаренко, ділиться своїми враженнями:
– «Хоча і дітей було не дуже багато, але емоцій – велечезний мішок))
Діти були мега крутими!

IMG_0047

Малюнки дитячих мрій, нагадали нам про те, що все-ж мріяти ніхто не забороняє, в будь якому віці.
Активні ігри допомоглии поринути в моє бурне дитинство, а розмовляли про все і ні про що одразу.
Приємно була вражена тим, що діти почалии розповідати про своє життя буквально з перших хвилин.»

IMG_0011

Ось так!
Досить викарбувати годинку зі свого щільного графіку, щоб запалити кілька десятків маленьких оченяток_)
Бажаємо всім реалізувати свій величезний талант – робити людей щасливішими))
З любов’ю – волонтери ССПС.

IMG_0076