Онлайн зустріч з доктором Матеушем Камьонкою

13 квітня 2021

В Уманському державному педагогічному університеті відбулась онлайн зустріч студентів, аспірантів, викладачів з доктором Матеушем Камьонкою (Педагогічний університет ім. Комісії Національної Освіти). Тема зустрічі «Українська молодь: покоління Z».

Особлива увага лектора була спрямована на роль громадських організацій, студентського самоврядування в житті кожного українця, їх місця і визначної ролі для майбутнього нашої держави. Запрошені здобувачі були зацікавлені темою, активно залучались до обговорення. Зустріч відбувалась у легкій, невимушеній атмосфері. Всі присутні мали можливість висловити власні думки. Із почутого ще більшим стало усвідомлення того, що молодь різних країн світу має однакові проблеми, але тільки шляхом прояву активності кожного можна долати існуючі перешкоди. Крім вищезазначеного, було наголошено на обміні позитивним досвідом і впровадження кращих зразків для своєї країни.

Щиро дякуємо за можливість бути присутніми на цікавій зустрічі!

Підготувала аспірантка Ольга Джога