Організаційно-кадрова робота в соціальному забезпеченні

5 вересня 2022

Усі види роботи з персоналом на будь-якому підприємстві, у будь-які  організації пов’язані з функціями кадрової служби.

Робота кадрової служби має свою специфіку. Оволодіти такими навичками здобувачі вищої освіти зможуть вивчаючи дисципліну «Організаційно-кадрова робота в соціальному забезпеченні».

Мета курсу – засвоєння здобувачами сутності й особливостей організаційно-кадрової роботи у соціальному забезпеченні; закладання основи знань теоретико-методологічних аспектів та навичок практичного застосування прийомів і методів формування кадрової стратегії, планування, розвитку оцінювання та мотивації і стимулювання персоналу, регулювання трудової діяльності та управління робочим часом працівників; налагодження соціального партнерства в організації; визначення ефективності управління персоналом у соціальних службах.

Завдання: засвоєння здобувачами знань з теорії управління персоналом та оволодіння ними вміннями та навичками застосовувати ці знання в організаціях; розвивати у здобувачів здібності до науково-дослідницької діяльності, самостійності та відповідальності; ознайомити студентів зі специфікою організаційно-кадрової роботи в соціальних службах.

Програмні результати навчання: 1) виявляти готовність до взаємодії з колегами по роботі, приймати управлінські рішення в організації роботи виконавців; 2) приймати практичні рішення для покращення соціального добробуту та підвищення соціальної безпеки; 3) використовувати відповідні наукові дослідження та застосовувати дослідницькі професійні навички у ході надання соціальної допомоги; 4) ефективно працювати як індивідуально, так і у складі міждисциплінарної команди фахівців; 5) демонструвати уміння креативно вирішувати проблеми та приймати інноваційні рішення, мислити та застосовувати творчі здібності до формування принципово нових ідей; 6) оволодіння soft-skills: комунікативні навички; навички роботи в команді; управління часом; гнучкість та адаптованість; лідерські якості; особистісні якості.

Шановні студенти З/31 групи (Освітньо-професійна програма «Соціальне забезпечення») гарних вам знань!