(Українська) ОСВІТНЬО-НАУКОВА ПРОГРАМА «СОЦІАЛЬНА РОБОТА»: підсумковий контроль

15 грудня 2022

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Для аспірантів 1 курсу спеціальності 231 «Соціальна робота» зимова заліково-екзаменаційна сесія є одним із перших контрольних етапів у підготовці докторів філософії як висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців, здатних розв’язувати комплексні проблеми у сфері соціальної роботи, здійснювати власні наукові дослідження, результати яких мають наукову новизну, теоретичне та практичне значення; застосовувати сучасні методології наукової та науково-педагогічної діяльності відповідно до місії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: навчання – дослідження – громадське служіння (https://bit.ly/3BBpNo0).

12 грудня 2022 р. відповідно до затвердженого графіку відбувся екзамен з ОК «Методологія наукових досліджень у соціальній роботі», мета якої – підготовка докторів філософії за спеціальністю 231 Соціальна робота, забезпечення їх поглибленими знаннями, вміннями та практичними навичками щодо теоретико-методологічних засад сучасних наукових досліджень із соціальної роботи.

Викладачі: Коляда Н. М. – професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, доктор педагогічних наук, професор; Кочубей Т. Д. – професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, доктор педагогічних наук, професор; Кравченко О. О. – професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, доктор педагогічних наук, професор, декан факультету соціальної та психологічної освіти;
Скочко М. О. – старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, доктор філософії з соціальної роботи.

До роботи екзаменаційної комісії долучилася професор  кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, докторка педагогічних наук, професорка Юлія Іванівна Чернецька.

Аспіранти 1 курсу денної форми навчання (Марія Моторна, Сергій Каштан) продемонстрували високий рівень компетентностей з методології наукових досліджень у соціальній роботі.