(Українська) ОСВІТНЬО-НАУКОВА ПРОГРАМА «СОЦІАЛЬНА РОБОТА»: ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ-2023

16 січня 2023

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

11 січня 2023 р. на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулося засідання робочої групи освітньо-наукової програми «Соціальна робота» підготовки здобувачів ОС «доктор філософії» третього (освітньо-наукового) рівня освіти (гарант – д.пед.н., проф. Н.М. Коляда).

Під час засідання було обговорено проєкт  ОНП «Соціальна робота» (2023). Освітньо-наукова програма «Соціальна робота» (2023) розроблена робочою групою кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (відповідно до Стандарту вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня, ступінь доктор філософії, галузь знань 23 Соціальна робота, спеціальність 231 Соціальна робота, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2021 р. № 1495).

Відповідно до Положення про освітні програми в Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини (2021 р.)
з 1 січня до 1 лютого робочі групи здійснюють доопрацювання освітньо-наукова програма (попередньо оприлюднена на офіційному сайті факультету, http://surl.li/ekpwm) з урахуванням отриманих пропозицій, зауважень та рекомендацій.

Під час реалізації ОНП, за результатами опитувань, зустрічей (очних і дистанційних), консультацій, робочих нарад, засідань робоча група отримала відгуки від здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня, роботодавців, представників академічної спільноти та інших стейкхолдерів із побажаннями внести зміни та уточнення до діючої ОНП.

Рецензенти проєкту ОНП «Соціальна робота» (2023): перший проректор УДПУ імені Павла Тичини, д.пед.н., проф. А.М. Гедзик; ректор, професор кафедри соціальної педагогіки Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, д.пед.н., проф. О.Л. Караман; професор кафедри соціальної роботи КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» д.пед.н., проф. О.І. Рассказова; головний науковий співробітник Інституту проблем виховання НАПН України д.пед.н., проф. Т. Є. Федорченко; голова Міжнародного благодійного об’єднання «Небайдужі» М.О. Кулик; завідувач кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, д.пед.н., проф.  В. А.  Поліщук.

За результатами засідання ухвалено рішення щодо врахування пропозицій здобувачів вищої освіти, роботодавців, науково-педагогічних працівників, наукових керівників, інших стейкхолдерів у змісті ОНП «Соціальна робота» (2023).