Освітньо-наукова програма «Соціальна робота»: обговорення стандарту вищої освіти

11 січня 2022

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 30.12.2021 р. № 1495 затверджено та введено в дію Стандарт вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня, ступінь доктор філософії, галузь знань 23 Соціальна робота, спеціальність 231 Соціальна робота.

Стандарт розроблено та розглянуто членами підкомісії 231 Соціальна робота Науково-методичної комісії 11 з охорони здоров’я та соціального забезпечення сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України (протокол № 2 від 30 листопада 2021 р.) та  погоджено Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти (протокол від 21.12.2021 р. № 20).

З метою оновлення та приведення у відповідність до Стандарту вищої освіти ОНП «Соціальна робота», що реалізується в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, 10 січня 2022 року відбулося фахове обговорення за участі членів робочої групи, здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, адміністрації факультету соціальної та психологічної освіти, науково-педагогічних працівників кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Під час зустрічі гарант ОНП «Соціальна робота» проф. Н. М. Коляда ознайомила присутніх зі змістом Стандарту вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня зі спеціальності 231 «Соціальна робота», оприлюдненим на сайті МОН України: https://mon.gov.ua/storage/app/media/vishcha-osvita/proekty%20standartiv%20vishcha%20osvita/2021/12/30/231-Sotsial.robota.dokt.filosof.30.12.pdf.

Учасники фахового обговорення внесли пропозиції щодо оновлення та приведення у відповідність до Стандарту вищої освіти проєкту освітньо-наукової програми «Соціальна робота» (2022).