«Особливості роботи психолога з метафоричними асоціативними картинками»

25 вересня 2020

25 вересня 2020 року на кафедрі психологїі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся семінар «Особливості роботи психолога з метафоричними асоціативними картинками». Учасники семінару познайомилися з великою кількістю метафоричних карток, отримали знання про можливість МАК, як ефективного інструменту у роботі з клієнтами.

Ці картки – особливі, вони не гральні і не гадальні. Представлені на них образи стають метафорою наших цінностей, страхів, бажань або пов’язані асоціативно з нашим внутрішнім досвідом.

Автор та ведуча семінару – доц. каф. психології, кандидат психологічних наук Надія Анатоліївна Харченко.

В душевній та професійній атмосфері учасники семінару вдосконалювали та здобували нові знання та навички, а також спробували як працює МАК на собі.