Перша зустріч курсу «Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах: багатовимірна імерсивна модель»
Шановні друзі!
Радо запрошуємо вас на першу зустріч в рамках курсу «Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах: багатовимірна імерсивна модель», що відбудеться 22.11.2022 о 15:45. Деталі для під’єднання ви можете знайти в нашому Telegram-каналі: https://t.me/+NjlWAOKI6GdmMDgy
Наш подальший зв’язок буде відбуватися на базі цього каналу, тож підписуйтесь та слідкуйте за оновленнями!
Дякуємо за те, що долучились до нашого курсу «Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах: багатовимірна імерсивна модель».
Бажаємо успіхів! Перемога за нами!
З повагою,
команда проєкту AICE.