(Українська) Попередній захист випускних кваліфікаційних робіт

15 листопада 2023

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

14.11.2023 р. на розширеному засіданні кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Було презентовано результати проведених досліджень з актуальних соціальних проблем сьогодення: відновлення соціального капіталу внутрішньо переміщених осіб, формування соціально-психологічного клімату в освітньому середовищі, соціальна робота з підлітками «групи ризику», соціалізація студентів з інвалідністю засобами інклюзивного туризму, соціально-правовий захист ВПО в умовах територіальної громади, формування лідерських якостей студентської молоді засобами волонтерської діяльності, соціальна робота у дитячих будинках сімейного типу, формування соціального лідерства в майбутніх соціальних працівників в умовах професійної підготовки та ін..

Здобувачі продемонстрували належний рівень професійної та наукової підготовки, високу зацікавленість предметом своїх досліджень.