Представники факультету взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ОСОБИСТІСНОГО ЗРОСТАННЯ»

17 травня 2021

13 травня представники факультету соціальної та психологічної освіти взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ОСОБИСТІСНОГО ЗРОСТАННЯ» на базі Житомирського державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Викладачі нашого факультету мали можливість прослухати виступи колег з Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди», Університету Казимира Великого (м. Бидгощ, Польща), що стало стимулом для подальшого розвитку національної науки, й окреслило нові шляхи для вирішення непростих завдань реформування української освіти, зокрема, у царині психології.