Проведене лекційне заняття на тему: «Психологія спілкування»

3 квітня 2023

В межах вивчення дисципліни «Психологія» викладачем кафедри психології Козак О.Ю. для здобувачів 13, 14 груп історичного факультету в очному режимі було проведене лекційне заняття на тему: «Психологія спілкування».

Дисципліна «Психологія»  передбачає формування у студентів певного рівня знань з психологічних питань. Мета вивчення дисципліни:  забезпечення загальної теоретичної підготовки здобувачів вищої освіти у галузі діяльності в особливих умовах, яка слугуватиме основою для їхньої практичної роботи. На лекції обговорювались поняття про спілкування, функції та стилі спілкування, основні види спілкування.

Метою лекції було засвоєння студентами знань, що стосуються теорії міжособистісного взаєморозуміння: соціальною потребою людей у взаємостосунках, встановленню взаєморозуміння між співрозмовниками; практичних аспектів спілкування: засвоєння основних труднощів і дефектів спілкування, особливостей і прийомів ефективного спілкування.