23 жовтня 2021

21 жовтня 2021 р. у рамках реалізації програми підвищення кваліфікації на 2021/2022 н.р. Науково-методичним центром професійного розвитку викладачів проведено засідання семінару для завідувачів кафедр університету.

Під час семінару заслухано низку доповідей з актуальних питань діяльності кафедр як основних структурних підрозділів університету. У доповіді д.пед.н., професор, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Олександр Коберник акцентував на пріоритетних напрямах діяльності Центру професійного розвитку УДПУ імені Павла Тичини у 2021/2022 н.р. Із нововведеннями у сфері трудового законодавства ознайомила учасників семінару завідувач відділу кадрів Олена Левченко. Основні вимоги до змісту робочих програм навчальних дисциплін схарактеризувала д.пед.н., професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, модератор семінару Олена Кірдан.