Публічний захист проектних пропозицій

6 лютого 2019

Публічний захист проектних пропозицій громадських організацій, ініціативних груп, благодійних фондів для включення в календарний план управління у справах сім’ї молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації. Очолювала команду м. Умань Вдовиченко Наталія Вікторівна – начальник відділу  у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради. Почесним членом журі було запрошено Кравченко Оксану Олексіївну – декан факультету соціальної та психологічної освіти.

Проекти пропозицій оцінювались за такими основними критеріями:

– відповідність пріоритетним та нагальним соціальним проблемам;

– актуальність;

– ефективність;

– залучення додаткових позабюджетних коштів;

– собівартість;

– подальша реалізація без додаткового державного фінансування;

– реалістичність;

– використання власного внеску організації.

Презентували заплановані у 2019 році в м.Умань заходи з інклюзії та працевлаштування молоді: Алла Войтовська (викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи) і Максим Стангріт (учасник «Академії молодіжного лідера», студент історичного факультету).

Сподіваємось на перемогу та фінансову підтримку!!!