(Українська) Підвищення кваліфікації зі спеціальності 231 Соціальна робота для фахівців Бориспільського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

12 жовтня 2023

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

На факультеті соціальної та психологічної освіти успішно завершили чергові курси підвищення кваліфікації слухачі зі спеціальності 231 Соціальна робота.

Тема курсів «Запобігання виникненню професійного вигорання соціального працівника в умовах воєнного стану»,

Напрям: «Інноваційні технології в діяльності соціального працівника», тривалість 30 год. (один кредит ЄКТС).

Програма курсів передбачала формування знань, умінь та практичних навичок щодо ефективних способів запобігання та протидії виникненню професійного вигорання соціального працівника в умовах воєнного стану.

В результаті навчання слухачі набули  здатність застосовувати знання в практичних ситуаціях; вміння виявляти, ставити та вирішувати проблеми; здатність мотивувати людей та рухатися до спільної мети; здатність оцінювати соціальні проблеми, потреби, особливості та ресурси клієнтів; навички міжособистісного спілкування та роботи в команді у процесі професійної діяльності

Слухачами опрацьовано такі основні  питання під час  занять:

• поняття емоційного виснаження, синдрому професійного вигорання та деперсоналізації в умовах воєнного стану;
  • симптоми професійного вигорання соціального працівника;
  • запобігання та протидія виникненню професійного вигорання соціального працівника в умовах воєнного стану;
  • техніки самодопомоги та саморегуляції емоційного стану.

Проведення навчальних занять здійснювалося кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Ісаченко Вікторією Павлівною.

Адміністративно-розпорядчу діяльність курсів  забезпечено завідувачем кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Албул Іриною Володимирівною, кандидатом педагогічних наук, доцентом.