Підписання Угоди про співпрацю!

11 січня 2024

Угода з Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму

На базі факультету соціальної та психологічної освіти підписана Угода про співпрацю між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини та Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

Сторони домовилися про співпрацю в галузі наукової, навчальної роботи, науково-методичного забезпечення освітнього процесу та наукових досліджень. Співпраця ґрунтується на принципах партнерства Сторін, взаємовигоди та спільності інтересів з метою вирішення питань становлення, розвитку молоді, підвищення якості підготовки студентів, ефективності та якості позашкільної освіти, реалізація державної політики в сфері національно-патріотичного виховання, дитячого туризму та краєзнавства, впровадження інклюзії у вищій та позашкільній освіті.