Реалізація здобувачами права на академічну мобільність

3 квітня 2022

З 01.03.2022 р. по 01.04.2022 р. аспірантка ІІ року навчання, Phd 23 групи факультету соціальної та психологічної освіти, Олена Андрусик взяла участь у програмі академічної мобільності в Рівненському державному гуманітарному університеті, за умовами договору № 01/21 ЗВО від 01.09.2021.

Тема програми «Академічна мобільність у межах реалізації ОНП «Психологія».

Під час навчання в Рівненському державному гуманітарному університеті на базі кафедри вікової та педагогічної психології, здобувачка отримала певні професійні навички та здобула новий досвід, стосовно викладацької діяльності. Мала змогу проводити наукові дослідження, відповідно до теми свого дисертаційного дослідження.

Андрусик О.О. опанувала компетентності з навчальної дисципліни «Актуальні проблеми психології». Долучалася до участі у наукових семінарах, конференціях.

Академічна мобільність стає невід’ємною складовою сучасної освіти, збільшує шанси людини на професійну реалізацію, а також підвищує якість трудових ресурсів.