Робоча зустріч з питання розвитку молодіжної та сімейної політики

23 серпня 2019

Нещодавно відбулася робоча зустріч начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максима Васильовича Зеленського з начальником відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Вдовиченко Наталією Вікторівною та доктором педагогогічних наук, доцентом, деканом факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету Кравченко Оксаною Олексіївною на якій обговорювалися питання розвитку молодіжної та сімейної політики та було окреслено етапи підготовки до обласного конкурсу студентських та учнівських робіт із гендерної тематики “Сім’я від А до Я”.
– Нашою метою є залучення молоді до діяльності на місцевому, державному та міжнародному рівнях. Важливим є створення атмосфери довіри та взаємної підтримки між молоддю та управлінням, – підкреслив начальник управління Максим Зеленський.