7 квітня 2016

DSC_3614

31 березня на факультеті соціальної та психологічної відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція

«Розвиток психологічної служби в системі освіти та особливості діяльності психолога в роки становлення незалежної України»

Конференція працювала за такими напрямками:

• Розвиток та актуальні проблеми психологічної служби в системі освіти в незалежній Україні.
  • Просвітницька та профілактична робота психолога в закладах освіти.
  • Психодіагностика в структурі діяльності шкільного психолога.
  • Корекційно-відновлююча та розвивальна робота практичного психолога.
  • Особливості психологічного консультування в освітніх закладах.

DSC_3616

З вітальним словом до учасників конференції звернувся завідувач кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат  психологічних наук, доцент  Яблонський  Андрій Іванович.

DSC_3611

Також до вітального слова долучилася  керівник науково-дослідної  лабораторії «Вдосконалення майстерності практичного психолога» кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Діхтяренко Світлана Юріївна.

DSC_3619

З цікавою доповіддю виступив Піхуля Сергій Олексійович – викладач кафедри військової підготовки Черкаського національного університету імені Богдана  Хмельницького, який ознайомив всіх присутніх з особливостями самовдосконалення як ресурсом стресостійкості в умовах негативного інформаційно – психологічного впливу.

DSC_3632

Далі з учасники конференції мали змогу перейняти досвід від практичних психологів на майстер класах.

«Розвиток творчого мислення учнів»  від Мазуровської Олени В’ячеславівни – практичного психолога Вінницької Загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 26  Вінницької міської ради та «Арт – терапія в сімейному консультуванні» від Мартинюк Ірина Миколаївни – психолога арт – терапевта, ведучої жіночих програм, автора психологічної гри «Таємниці чарівного саду», педагога раннього розвитку, педагога дошкільної підготовки з міста Тальне.

Робота конференції пройшла на високому рівні і дала змогу всім присутнім ще ширше  розглянути розвиток психологічної служби в системі освіти та особливостями діяльності психолога в роки становлення незалежної України.

DSC_3622