17 січня 2024

16 січня 2024 року на факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в Р 31 та Р 20 групах спеціальності 231 Соціальна робота відбувся екзамен з освітнього компоненту «Соціальна робота з різними групами клінтів». На екзамені була присутня представник від стейкхолдерів (роботодавців) – Анжеліка Василівна Кравець – провіднний фахівець управління праці та соціального захисту Уманської міської ради.

Студенти продемонстрували належний рівень оволодіння опанованими знаннями з освітнього компонента та здобутими уміннями, навичками і компетентностями у процесі вивчення освітнього компоненту, що уможливить реалізувати їх у подальшій професійній діяльності.